[Friss hozzszlsok] [28-9] [8-1]
| Ksznm nizs s mindenkinek, aki megnzte a lapomat s beirt.Irtam neked e-mailt. |
Szia Govenor! Nagyon szp az oldalad, gynyrek a munkid, a kutyid meg dnclsre csalogatk! Ilyen lett volna az n kutym is, ha a fajtatiszta anyuka nem lp flre egy ismeretlen katonval!!!!
Szeretnm elcserlni az Alice Csodaorszgban knyvet! Mit krsz cserbe??? Karcsonyi meglepinek szeretnm, lebonyolthatjuk addig??? nizs |
Szia Govi! Valban nagyon klassz, amit csinltl. Egyetlen problmm, hogy elg nehezen olvasom, mert a bord httr az arany betkkel nekem tl stt (de ez egyni szoc.problma!) A tartalom s a forma viszont tkletes! Gratullok! Kata
|
| Kedves Govenor,
Igen szp, stilusos az oldalad.
Gratullok s tovbbi kellemes karcsonyi idszakot kivnok neked!!
dv: egy ltogat |
Szia Govi! Na, itt vagyok, bejelentkeztem, s rok Neked! Nagyon szp a honlapod, csoda gyes vagy. br ezt eddig is tudtam.
Milli puszi
Ciss |
Yorkis Mariann-Az elbb az alirs lemaradt.:) |
| Szeretnk a kvetkez letemben kutya lenni...:Nlad!:) |
Kedves Govenor.!
Itt jrtam mr tbbszr is , s nagyon- nagyon tetszik az oldal , amit csinltl.
Sok sikert kvn nlc-s druszd:Anik
|
[Friss hozzszlsok] [28-9] [8-1]
|